Всеукраїнський медичний турнір «Battle Med – 3»

11 – 13 грудня на базі Харківського національного медичного університету пройшов Всеукраїнський медичний турнір «Battle Med – 3» в якому кращі студенти Медичного інституту СумДУ змагалися за право взяти першість. Склад команди «Optimum»:
Капітан: Лебедь Дар’я – ЛС-516
Яременко Богдан – МЦ.м-709
Карпенко Карина – ПД.м-701
Буряк Анастасія – ПД.м-801
Редька Ігор – ПД.м-801
Конкуренцію склали студенти п’ятьох інших медичних ВНЗ України у складі десяти команд.
13 грудня відбулась церемонія закриття та нагородження учасників Всеукраїнського медичного турніру Battle Med-3. За підсумками турніру перемогли такі команди:
• І місце – «Born this way» (ХНМУ);
• ІІ місце – «Панацея» (ЛДМУ);
• ІІІ місце – «MedandDon» (ДНМУ).
Завдяки злагодженій роботі та знанням студентів команда «Optimum» Медичного інституту СумДУ отримала відзнаку «За краще вирішення задач з невідкладних станів».
Це був гарний досвід та можливість перевірити свої знання у неординарних ситуаціях, тож вітаємо команду «Optimum» з отриманим дипломом і бажаємо подальших успіхів та перемог!