Звернення Василя Карпуші, ректора СумДУ

Шановні колеги, друзі, однодумці!

Ми з вами спільно багато років розбудовуємо наш університет. Напевно, для багатьох в Україні був і залишається незрозумілим феномен, чому саме  Сумський державний університет є таким: одним з найпотужніших у державі за обсягами  наукових досліджень; до війни – більше 2000 студентів з 54 країн світу (саме тут, у місті Суми). А наш студентський спорт, наші творчо обдаровані студенти… Про міжнародні рейтинги краще не писати взагалі – іноді це викликає щонайменше подив, іноді нерозуміння і, навіть, певну недовіру до рейтингування у міжнародній науково-освітній спільноті. А ми просто працюємо так, як вміємо і можемо.

Й у цей страшно важкий час у черговий раз переконуюсь, що головним чинником успішності нашого університету є наші колеги, незалежно від посади, яких переважна більшість. Незважаючи на смертельну небезпеку, вони продовжують бути саме тут – забезпечувати діяльність університету.

Важко знайти слова глибокої вдячності за те, що ви зараз робите. І, напевно, насамперед тому, всі ми любимо наш університет. Я глибоко впевнений, що попереду у нас з вами багато надзвичайно складних справ у  подальшій розбудові Сумського державного університету. Але саме Сумського державного університету України.

Щиро зичу всім мужності, терпіння, віри і, насамперед, миру на нашій українській землі.