Абітурієнти СумДУ отримали цінні поради від роботодавців під час серії профорієнтаційних заходів «Дні кар’єри»

У Сумському державному університеті відбулася серія профорієнтаційних заходів «Дні кар’єри», організованих Навчальним відділом практики та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів та Медіа-центром СумДУ.

Мета проєкту – допомогти студентам і випускникам у пошуках першого місця роботи. Проєкт передбачав інтерв’ю з роботодавцями – представниками підприємств і організацій різних форм власності і різних сфер діяльності. Кожного дня, з 29 листопада по 8 грудня, на абітурієнтів чекала зустріч із роботодавцями, котрі представляють різні професії інститутів і факультетів університету.

Відкривав дні кар’єри факультет електроніки та інформаційних технологій (ЕлІТ). У рамках заходу виступили керівник відділу автоматизованих систем керування ВНДІ «Компресормаш» Костянтин Шовкун та інженер електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» Максим Гермес.

30 листопада абітурієнти мали змогу познайомитися з професіями, оволодіти якими допомагає факультет іноземної філології та соціальних комунікацій (ІФСК). У якості спікерів на захід були запрошені начальник Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Людмила Мусіяка та представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко.

1 грудня на день кар’єри запрошувалися абітурієнти факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ). Під час заходу відбулося знайомство з роботодавцями: завідувачем сектору НКРЕКП у Сумській області Аркадієм Часовських і директором ТОВ «Е.М.А» Олексієм Гавриленком.

6 грудня відбувся день кар’єри навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту (БіЕМ). До абітурієнтів звернулися перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко та  начальник Полтавського регіонального управління АТ «УКРСИББАНК» Володимир Горбенко.

Під час дня кар’єри навчально-наукового медичного інституту (НН МІ), який відбувся 7 грудня, абітурієнти почули цінні поради та настанови від головного лікаря КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» Володимир Поцелуєва та директора ДУ «Східний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики» Віталія Коржа.

Завершив марафон «Днів кар’єри СумДУ» навчально-науковий інститут права. Спікери: заступник начальника відділу проходження державної служби управління персоналу східного міжрегіонального управління юстиції Ганна Нищета, завідувач сектору правового забезпечення та взаємодії зі ЗМІ Сумського окружного адміністративного суду Ірина Фетисова та провідний спеціаліст сектору управління персоналом Сумського окружного адміністративного суду Марина Мозгова.