Інтелектуальна гра «Брейн-ринг – 2023»

25 травня 2023 року у навчально-науковому медичному інституті була проведена інтелектуальна гра «Брейн-ринг», присвячена 30-річному ювілею кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології.  У змаганні взяли участь 30 студентів 1-3 курсів спеціальностей «Медицина», «Педіатрія» та «Стоматогія» у складі 5 команд «Турбо-лейкоцити», «Антидепресанти», «Хімус», «Серцебиття», «Біосфера» та команда вболівальників.

За грою спостерігало журі у складі: голова – професор Гарбузова Вікторія Юріївна; члени – доцент Бєсєдіна Антоніна Анатоліївна, асистент Левченко Зоя Михайлівна, асистент Олешко Тетяна Миколаївна і студент 5-го курсу Мордань Валентин.

Ведучим Брейн-рингу був студент 1-го курсу Кідименко Андрій.

Під час відбіркового етапу кожна команда мала змогу зустрітися в дуелі з кожної командою, де їм було задано по 10 питань.

За результатами ігор було обрано дві команди, які набрали найбільшу кількість балів. Ними стали «Хімус» та «Антидепресанти», які і зустрілись у фінальному поєдинку. Після напруженої боротьби перемогу здобула команда «Хімус».

Не дивлячись на складність питань і прагнення команд до перемоги, у залі панував дружній та доброзичливий настрій. Після закінчення гри учасники продовжували обговорювати питання та ділитися враженнями.

За результатами усіх етапів турніру журі визначило найкращих у номінаціях:

  • Найкращий капітан – Лишенко Олександр (МЦ.м-004), який очолював команду «Біосфера»;
  • Найшвидша відповідь – Голуб Дмитро МЦ.м-202 (команда «Антидепресанти»);
  • Найоригінальніша відповідь – команди «Турбо-лейкоцити»;
  • Найактивніший гравець – Пташенчук Тимофій МЦ.м-103 (команда «Хімус»);

Команда «Серцебиття» отримала відзнаку «Воля до перемоги».

Нагороду “За глибокі теоретичні знання” отримала Дядченко Ольга МЦ.м-101.

Нагороду «Тільки вперед» здобула команда «Біосфера».

Колектив кафедри вдячний усім студентам за активну участь та вітає переможців, бажає їм подальших успіхів у навчання та наукових здобутків!