Наказ про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1543 “Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України” від 20.12.2023 р.створено та затверджено спеціалізовану вчену раду з присудження наукового ступеня доктора наук Д 55.051.05.

Профіль ради: 14.03.01 «Нормальна анатомія» (медичні науки), 14.03.02 «Патологічна Анатомія» (медичні науки)
Склад спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

1. Сікора Віталій Зіновійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.01.

Заступник голови:

1. Романюк Анатолій Миколайович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.02.

Вчений секретар:

1. Олешко Олександр Миколайович, кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.01.

Члени ради:

1. Бумейстер Валентина Іванівна, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.01.
  2. Гарбузова Вікторія Юріївна, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.02.
  3. Гаргін Віталій Віталійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Харківський національний медичний університет МОЗ України, спеціальність 14.03.02.
  4. Кореньков Олексій Володимирович, доктор медичних наук, професор, доцент кафедри, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.01.
  5. Кузенко Євген Вікторович, доктор медичних наук, професор, доцент кафедри, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.02.
  6. Москаленко Роман Андрійович, доктор медичних наук, професор, доцент кафедри, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.02.
  7. Пікалюк Василь Степанович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Волинський національний університет імені Лесі Українки, спеціальність 14.03.01.
  8. Погорєлов Максим Володимирович, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник Центру, Сумський державний університет, спеціальність 14.03.01.
  9. Старченко Іван Іванович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри, Полтавський Державний медичний університет, спеціальність 14.03.02.
  10. Фоміна Людмила Василівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри, Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова МОЗ України, спеціальність 14.03.01.
Вітаємо колектив Сумського державного університету з цим досягненням та прийдешніми святами. Бажаємо поважному колективу Спеціалізованої вченої ради міцного здоров’я й успіхів.

Миру всім нам та перемоги!