Об’ява щодо засідання апробаційної ради 23.12.2021 року

Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту!

23 грудня 2021 р. о 10-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57 відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 “Медицина”

1.Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри морфології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Максимовою Оленою Сергіївною (науковий керівник – д.мед.н., проф. Ткач Геннадій Федорович).

Тема дисертації: «Структурні особливості регенерації шкіри за умов гіперглікемії у віковому аспекті».

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, професор кафедри морфології Сумського державного університету професор Кореньков Олексій Володимирович.
  • Кандидат медичних наук, доцент кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету Линдін Микола Сергійович.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

2. Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри морфології навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Дейнекою Володимиром Миколайовичем (науковий керівник – д.мед.н., проф. Погорєлов Максим Володимирович).

Тема дисертації: «Гемостатичні властивості нових тривимірних хітозанових матеріалів».

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, професор кафедри морфології Ткач Геннадій Федорович.
  • Доктор медичних наук, доцент кафедри патологічної анатомії  Москаленко Роман Андрійович.

УВАГА!!! Присутність на засідання апробаційної ради тільки за умови наявності сертифікату вакцинації від COVID-19.

Запрошуються всі бажаючі.