Перший благодійний турнір з шашок «Країна друзів»

30 листопада 2019 року на базі філії бібліотеки №17 пройшов перший благодійний турнір з шашок «Країна друзів» присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. Метою заходу став збір грошей, які будуть спрямовані на розвиток громадської організації людей з інвалідністю Сумського клубу «Країна друзів».

Організаторами та волонтерами спортивного заходу стали: голова громадської організації людей з інвалідністю Сумський клуб «Країна друзів» – Максим Лапін, волонтери позанавчального сектору Медичного інституту СумДУ та волонтерський рух «Крок назустріч». Суддею турніру став голова Сумської обласної федерації шашок – Роман Осадчий.

Волонтерка і учасниця турніру, студентка Вікторія Бражник прокоментувала:

– Це дуже важливо, тому що люди з інвалідністю потребують моральної та матеріальної підтримки, щоб з ними спілкувалися та проводили час. Я вважаю, що подібні заходи необхідно проводити дуже часто.

Всі охочі мали змогу подивитися на творчий ярмарок, поласувати смачненьким і внести свій благодійний внесок на розвиток громадської організації.

Переможець та учасники турніру були нагороджені грамотами та заохочувальними призами.