Студенти Медичного інституту в числі кращих на конкурсі «Кращий студент СумДУ – 2020»

17 листопада Сумський державний університет відзначив Міжнародний день студентів. У рамках святкових урочистостей, що відбувалися онлайн, пройшло офіційне оголошення переможців щорічного конкурсу «Кращий студент».

Традиційно переможців конкурсу «Кращий студент СумДУ» визначали у кількох номінаціях, що підкреслюють наукові, навчальні, громадські та культурні досягнення. Серед них грамотою нагороджені й студенти Медичного інституту СумДУ.

Перемогу у номінації «Кращий студент-волонтер» визнано Артема Осадчого, спеціальності «Фізична терапія та ерготерапія».

Переможець у номінації «Кращий іноземний студент» став Віреко Ендрю Авуах, спеціальності «Медицина».

Переможцем у номінації «Кращий спортсмен СумДУ» визнано Едуарда Забуженка, спеціальність «Фізична культура та спорт».

У номінації «Робота в гуртожитках» кращою стала студентка Медичного інституту Лариса Шевчук, спеціальність «Лікувальна справа».

Привітав переможців директор Медичного інституту Андрій Миколайович Лобода.

Вітаємо з перемогою студентів Медичного інституту та бажаємо їм подальших успіхів на науковій та творчій ниві!