У НН МІ відбувся конкурс презентацій «Відомі невідомі лікарі»

11 травня, за ініціативи позанавчального сектору НН МІ, проведено конкурс презентацій «Відомі невідомі лікарі».

За умовами конкурсу, студенти мали підготувати презентацію на тему видатних лікарів та їх винаходів або тих, кого не визнали успішним, але його/її винахід міг би допомогти суспільству.

Участь взяли 7 студентів: Скібчик Юлія – «Сванте Паабо», Бондар Яна – «Микола Амосов», Семеноженко Олександра «Володимир Хавкін», Простатіна Вікторія – «Українські гемостатики: Ігор Геращенко та Андрій Кравченко», Кидик Єлизавета – «Ігнац Земмельвейс», Йолбарсов Бабур – «Леонід Кіндзельський» та Погоріла Вікторія «Іван Полюй».

Оцінювали виступи учасників – заступник директора НН МІ з позанавчальної роботи – Юлія ЧУДАЄВА та асистент Кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології – Тетяна ОЛЕШКО.

За результатом оцінювання, перші 3 місця розподілилися таким чином:

3 місце – Бабур ЙОЛБАРСОВ, 2 місце – Юлія СКІБЧИК та 1 місце – Єлизавета КИДИК.

Усі презентації були напрочуд цікавими. Ми дякуємо всім учасникам за участь та бажаємо подальших перемог!