У СумДУ представили кращі практики виконання проєктів Жана Моне програми Європейського Союзу Еразмус+

У Сумському державному університеті в онлайн-форматі відбувся вебінар «Досвід виконання проєктів напряму «Модуль Жан Моне» програми ЄС Еразмус+» на основі успішних практик проєктів 599989-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE «Медична освіта в Європейському Союзі: виклики для України» та 600115-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE «Впровадження в Україні цінностей Європейського Союзу».

Вебінар проводився для робочих груп СумДУ за проєктами Жана Моне усіх генерацій та науковців, що готують проєктні заявки.

Із вітальним словом виступили: Сергій ЛЄОНОВ, перший проректор СумДУ, Світлана ШИТІКОВА, керівник Національного Еразмус+ Офісу в Україні, та Костянтин КИРИЧЕНКО, начальник управління міжнародного співробітництва СумДУ, Еразмус-координатор.

Основними спікерами стали керівники проєктів: Сергій КИРИЛЕНКО (навчально-науковий медичний інститут) та Владислава ЗАВГОРОДНЯ (навчально-науковий інститут права). Вони поділилися досвідом реалізації своїх проєктів, ключовими результатами, основними викликами та шляхами їх подолання, особливостями дисемінації проєктної діяльності. Також під час інтерактивної сесії учасники вебінару мали можливість поставити питання спікерам, ознайомитись з досвідом організації роботи за міжнародними проєктами.

Для довідки: СумДУ вже третій рік постіль отримує рекордну в Україні кількість грантових проєктів цієї категорії – у 2020 році – 7, 2021 – 10, у 2022 – 11. СумДУ також входить до ТОП-10 ЗВО України за найбільшою кількістю та якістю виконання міжнародних проєктів у рамках програми ЄС Еразмус +.