СумДУ зібрав абітурієнтів на Дні відкритих дверей

17 грудня в Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся День відкритих дверей – захід, під час якого абітурієнти змогли ближче познайомитися з СумДУ, спеціальностями, яким навчають в університеті, а також дізнатися про особливості вступної кампанії в 2023 році.

Майбутніх студентів та їхніх батьків привітав ректор СумДУ Василь КАРПУША. Він зосередив увагу на тому, що наразі в абітурієнтів триває надзвичайно важливий період їхнього життя – час, коли треба не лише визначитися, ким бути, але й знайти саме те місце, де кожен зможе стати тим, ким хоче.

«Ваш сьогоднішній вибір – дуже важливий, і не лише для вашого майбутнього, адже саме тим, хто сьогодні є абітурієнтом чи студентом, завтра доведеться відбудовувати країну. І тільки разом із вами ми зможемо побудувати нову європейську державу», – зазначив Василь КАРПУША

Також ректор запросив абітурієнтів і їхніх батьків відвідати різні кампуси університету: головний, кампус медичного інституту, кампус в центрі міста, а також Конотопський та Шосткинський інститути, щоб на власні очі побачити, де відбувається навчання.

Про особливості вступної кампанії 2023 року присутнім розповів директор департаменту доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи Юрій МЕРЗЛЯКОВ.

Окрім офіційної частини заходу на присутніх чекали цікаві локації, підготовлені інститутами та факультетами, зона VR, тир, інтерактивні ігри, екскурсії до бібліотеки та музею грошей, фотозона, де кожен бажаючий міг сфотографуватися в мантії на тлі банера СумДУ. Неймовірний святковий настрій гостям Дня відкритих дверей дарували таланти культурно-мистецького центру СумДУ, а також спеціальний гість – випускник факультету технічних систем та енергоефективних технологій, «магістр магії та чародійства» Ярослав Лазоренко. А ще, гості заходу, які виконували завдання від амбасадорів, отримували в подарунок печиво з передбаченням –  на яку освітню програму звернути увагу.

День відкритих дверей зібрав велику кількість гостей, що доводить – СумДУ гідно тримає освітній фронт і якісно працює заради майбутнього.