Волонтери НН МІ провели «Ялинку милосердя»

21 грудня, за ініціативи позанавчального сектору НН МІ та студентського самоврядування, студенти-волонтери відвідали КУ – Сумський центр матері та дитини.

Щорічно, під новорічні свята, студентами НН МІ проводиться благодійний проєкт «Ялинка милосердя». Такий проєкт направлений на збір речей для соціально незахищених дітей, для тих, хто опинився у надважкій життєвій ситуації, переселенців та дітей з обмеженими фізичними властивостями.

У центрі матері та дитини проживає близько 15 мам з дітьми, що потерпіли від насилля в сім’ї та не мають належних коштів для утримування себе і дітей. Волонтери привезли дітям подаруночки від Св. Миколая, поспілкувалися, помалювали та попили чаю.

Окрім того, волонтери НН МІ передали особисту гігієну для мам та дітей, теплі речі, різноманітну канцелярію, пазли, настільні ігри, книжки.

Ми дякуємо кожному, хто долучився, за вашу небайдужість та щирість. Особливо висловлюємо подяку студентам, які особисто відвідали та відвезли подарунки діткам – це Ларіна Катерина (гр. ПД.м-801), Копчук Вікторія (гр. ПД.м-801) та  Криворучко Ярослав (гр. МЦ.м-807).