У ННМІ відбувся тренінг «Протидія булінгу та насилля»

27 лютого до Навчально-наукового медичного інституту СумДУ завітали інспектори сектору зав’язків з громадськістю управління патрульної поліції в  Сумській області.

Під час зустрічі спікери надали інформацію студентам про види судочинства, з якого віку починається юридична відповідальність, що таке булінг та яке покарання він несе, види насилля тощо. Розглянули різні випадки конфліктних ситуацій, їх вирішення, необхідність вчасного виявлення булінгу/насилля, його попередження аби не винести серйозних наслідків.

Учасники процесу мали змогу задати інспекторам питання та потримати фахову відповідь.

Пам’ятайте, що вчасне звернення за допомогою – шанс уникнути непоправних наслідків. Турбуйтесь про свою фізичне та психологічне здоров’я зі «вчора».

Захід ініційовано сектором позанавчальної діяльності ННМІ.